Розробка власного дизайну

Як розробити власний дизайн шкарпеток?

Щоб створити власний дизайн потрібно набагато менше, ніж здається. Сучасні технології та доступність до них може кожного з нас перетворити на креатора та митця. В невеликих проектах, але все-таки. І ми з радістю пропонуємо вам скористатися такою можливістю.

Одяг та аксесуари із власним дизайном – це прояв індивідуальності та стилю. Особливі примітки, символи або емблема власного бренду підкреслюють той «месседж», який людина хоче донести до інших. Саме такі послуги Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині.

Для того, щоб замовити оригінальні шкарпетки із принтами, необхідно створити або обрати готовий макет та надіслати його нам (за контактами, що вказані на сайті 1&1socks) та обговорити деталі виробництва із менеджером та дизайнером нашого магазина. Для замовлення доступні набори шкарпеток від виробника із різними цікавими принтами та малюнками, корпоративні подарунки на свята для співробітників, розробка власного дизайну шкарпеток разом із нашими фахівцями.

Індивідуальний варіант шкарпеток із принтами для родини, колег та друзів

Носки з малюнками – це класний та корисний подарунок для близьких на свята. До дня народження можна підготувати макет із улюбленими фразами або рядками з пісень, на 8 березня – дуже милі жіночі шкарпетки із квітами або смішними мемами для подруги. На день святого Валентина можна розробити дизайн парних кольорових шкарпеток, що будуть зігрівати вас удвох вдома або під час подорожей. Для корпоративних свят підійде виробництво продукції із логотипом та гаслом компанії, забавними фразами або символами, що розуміють тільки колеги. Макет шкарпеток з принтами може бути розроблений вами або замовлений в нашій компанії.

Терміни виготовлення власного індивідуального дизайну шкарпеток залежить від складності малюнка або процесу його друку. Всі деталі можна дізнатися за телефонами, що вказані на нашому сайті 1&1 – український виробник шкарпеток з принтами.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Середній термін доставки – 1-3 дні після пакування та підготовки на доставку вашої посилки.