• Зима

Огляд трендових зимових шкарпеток

У сучасному світі з приходом холодів важливий не тільки комфорт,…

У сучасному світі з приходом холодів важливий не тільки комфорт, але і індивідуальність, яка виражається у всьому – в аксесуарах та одязі. Важливим, досить промовистим про вас елементом одягу є шкарпетки, які не тільки принесуть вам максимум затишку і комфорту, але і дозволить максимально позитивно заявити про себе в повсякденному житті. У даній статті ми проведем огляд трендових в цьому сезоні зимових шкарпеток з нашого інтернет-магазину, які зможуть підкорити вас не тільки зручністю, але і ефектним зовнішнім виглядом.

Шкарпетки Дубак – неповторний при цьому стриманий стиль

В якості повсякденного варіанту шкарпетки Дубак, є більш ніж вдалим варіантом. Виконаний даний елемент гардероба в білосніжному кольорі, виглядає яскраво і просто неповторно. Ця принтована пара оригінально підкреслює сезонність, яка виражається в крижинках, хаотично розташованих по периметру у верхній частині шкарпеток. Також робить пару більш виразною сучасний сленг, а саме слово Дубак, яке також відображає гостроту і гнучкість в мисленні.

Крім неповторного стилю пара, як і всі присутні в асортименті, також відрізняється наступними перевагами:

  • М’якістю.
  • Природним повітрообміном.
  • Зносостійкістю.
  • Гігієнічністю.
  • Максимальною зручністю.

Такого плану шкарпетки дійсно можуть стати гідним подарунком для сучасного, що йде в ногу з часом, чоловіки.

Шкарпетки з написом Winter – чудовий класичний варіант

Для любителів класики компанія 1and1 socks пропонує гідний класичний варіант шкарпеток з написом Winter. Шкарпетки являються ідеальним рішенням доповнення класичного стилю. Модель створена повністю в чорному кольорі, виглядає стильно і акуратно. Доповнює цей аксесуар оригінальний принт виконаний в стилі знаменитого серіалу «Гра Престолів». Також на носках присутній напис «Winter is coming», що в перекладі означає – «Зима вже близько». Такі шкарпетки дозволять вам ефективно зігрівати ноги при цьому виглядати просто бездоганно.

Шкарпетки з малюнком Merry Christmas – для цінителів зимових свят

Також український бренд 1and1 не міг не здивувати оригінальними святковими варіантами. Шкарпетки з малюнком Merry Christmas виглядають традиційно яскраво при цьому неймовірно стильно. Пара створена в яскраво-червоному кольорі, є ідеальним рішенням для проведення затишного, веселого Різдва в колі близьких та друзів.

Шкарпетки з написом December – асоціація з зимою та снігом

Для поціновувачів менш помітних святкових варіантів можна вибрати надзвичайно вишукані шкарпетки з написом December. Ця пара також відноситься до святкового варіанту, при цьому ідеально підходить і для повсякденного життя. Різнобарвний при цьому стриманий принт у вигляді гірлянди і напис December принесе вам неодмінно прекрасний святковий настрій.