5 пар слідів всього за 200 грн!

8 Products

Вигідно замовляй 5 пар слідів.

Тенденція  «оголених щиколоток» зараз підкорила тисячі модників по всьому світу. Варто глянути на модних блогерів, чи знаменитостей, або молодь на вулицях, стає ясно, що скласти актуальний стильний образ без оголених щиколоток зараз практично не можливо. На перший погляд під взуттям нема носків, та те, що ми бачимо не завжди відповідає дійсності. На справді розумні модники просто використовують непомітні, але дуже зручні сліди. Адже носити взуття без шкарпеток це не гігієнічно та не зручно.

Носки-сліди – це модель з низькою посадкою, їх носять зазвичай тоді, котли треба створити ефект босих ніг. Вони виглядають стильно та елегантно. Часто слідки з глибоким вирізом одягають під туфлі, балетки, мокасини, топсайдери, низькі кеди, лофери, щоб не натерти ногу.

Якщо ви полюбляєте спортивне взуття, то обов’язково на теплу погоду або для зайнять в приміщенні варто купити сліди з високим вмістом бавовни. Такі носки дозволяють нозі дихати, вбирають зайву вологу, запобігають сковзанню, та забезпечують максимальний комфорт.

1and1 виготовляє сліди з бавовни високої якості з додаванням синтетичних волокон, завдяки чому  забезпечується відмінна зносостійкість і комфорт. М’яка, еластична гумка добре тримає шкарпетки, вони щільно сидять на нозі, не сповзаючи. Модель практично не відчутна но стопі, та створює ефект босої ноги. Вигідно купити набір слідів, або придбати сліди по оптовій ціні від виробника.