FAQ’s

Найчастіші запитання

Важлива інформація

Мінімальної суми замовлення немає. Ціни на сайті вказані роздрібні. Ми працюємо від 1 пари для роздрібного продажу, від 100 пар для оптового продажу. Для оптовиків вишлемо оптовий прайс.

Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Щоб обговорити деталі виробництва зателефонуйте +380 (67) 938 01 52. Або відправте детальний опис своєї пропозиції на нашу пошту oneandonesocks@gmail.com., ми обов’язково зв’яжемось з вами.

У нас ви завжди можете придбати шкарпетки наборами, при цьому ціна найвигідніша. На деякі моделі зараз діє знижка до 15%. Також слідкуйте за товарами з категорії «Акції» та «Спеціальна пропозиція», там можна придбати вигідні набори шкарпеток.

Для замовлення шкарпеток з оригінальним дизайном вам потрібно створити або обрати готовий макет та надіслати його нам на oneandonesocks@gmail.com. Щоб обговорити деталі виробництва зателефонуйте +380 (67) 938 01 52. Ви також можете написати нам у розділі «Контакти» у спеціальній формі зворотного зв’язку.

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн. Ви також можете придбати вигідні набори — на які, інколи також може бути безкоштовна доставка!

Ні, офіційної програми кешбек на 1and1 Socks поки що немає.

Контакти

Ви все ще маєте запитання?