Чому не варто спати в шкарпетках? Народні прикмети та рекомендації лікарів

З приходом холодної пори, кожен із нас купує собі зимові шкарпетки та максимально утепляється, щоб уберегтися від холоду. Взимку шкарпетки стають настільки важливими, що носити їх починають не тільки вдень, а й вночі. Для одних сон в шкарпетках являється корисною справою, але є також і противники цієї справи.

Чи варто спати вночі у шкарпетках чи шкіра ніг повинна все ж таки дихати? В цьому питанні ми допоможемо розібратись.

Чому теплі шкарпетки нам вночі не потрібні?

Якщо теплі шкарпетки підібрані неправильно, то дійсно даний елемент одягу може нашкодить вашому здоров’ю тиснувши та порушуючи кровообіг. Порушення кровообігу може призвести до згущення крові та тромбозу.

Дискомфорт викликаний стисканням також негативно впливає на нервову систему та значно знижує якість сну.

Чому не варто спати в шкарпетках? Народні прикмети та рекомендації лікарів

Також лікарі відмічають, що при підвищеній пітливості ніг сон в шкарпетках може викликати розвиток грибкових захворювань. В такому випадку правильна гігієна ніг являється достатньо важливим питанням, тому варто відмовитись від сну в шкарпетках.

Для поціновувачів сну в шкарпетках, також треба слідкувати за температурою тіла, яка може стати високою якщо ще й накритись теплою ковдрою і спричинити тепловий удар.  

Як і розмір, так і матеріал шкарпеток потрібно вибирати правильно. Неякісний матеріал може подразнювати шкіру, викликати алергічні реакції та навіть швидке старіння шкіри. Ми пропонуємо виключно якісні шкарпетки, які повністю відповідають європейським вимогам, створюються із якісних матеріалів та мають сучасний, оригінальний вигляд.

Чому вам варто придбати високі шкарпетки для сну?

Вчені говорять про багато переваг сну в шкарпетках, зокрема:

  • Регуляція температури тіла. Це потрібно для того, щоб швидко заснути. Важко зануритися в глибокий сон, коли температура тіла впала нижче комфортної.
  • Високі шкарпетки сприяють швидкому засинанню. Гарячі ноги розширюють кровоносні судини. В результаті тепло виділяється через шкіру та спричиняє її охолодження. У здорової людини під час сну знижується температура (приблизно на 1-2 градуси), що дає сигнал про те, що пора відпочити. Таким чином організм економить енергію.
  • Зниження стресу. Виявляється, напруга може охолодити, наприклад, ноги. Організм, борючись перед собою, спрямовує кров переважно до найважливіших органів, не враховуючи кінцівок. Таким чином вони охолоджуються, що додає стресу. Надягаючи теплі приємні на дотик шкарпетки для сну, ви зігріваєте ноги та сигналізує мозку, що немає приводу для засмучення.
  • Шкарпетки під час сну певною мірою регулюють гормональні коливання. Вони також можуть допомогти зі змінами при менопаузі, знижують температуру тіла вночі, тому іноді запобігають припливам.
  • Більш тривалий відпочинок. Завдяки сну в шкарпетках, ви швидше засинаєте, тому вранці можете бути в кращій формі (завдяки оптимальному використанню часу, проведеного в ліжку).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.