Що потрібно щоб зігрітися в холодній квартирі?

Як відомо, у Європі заощаджують на опаленні, і середня температура в будинку взимку не перевищує 21 градус. В Україні багатьом прийдеться також заощаджувати на опаленні, тому зимові шкарпетки та питання: «Що потрібно, щоб зігрітися в холодній квартирі?» стає все більше актуальними.

Придбати якісні зимові шкарпетки на будь-який смак пропонує український виробник шкарпеток з принтами – 1and1. Асортимент нашого магазину наповнений дизайнерськими виробами, які відрізняються відмінною якістю та зручністю.

Теплі шкарпетки та одяг допоможуть зігрітися в холод

Головне, щоб теплі шкарпетки, як і одяг, були за розміром: вони не були занадто тісними або занадто жорсткими. Правильно підібрані шкарпетки прослужать вам довго, не втрачаючи своїх властивостей при пранні. Оптимальними є вироби з вдалим та правильним поданням натуральних та синтетичних тканин. Такі шкарпетки здатні забезпечити комфорт, зберегти тепло та прослужити максимально довгий період.

Що потрібно щоб зігрітися в холодній квартирі?

Бавовняні шкарпетки 1&1 гарно вбирають піт, зберігають вологість і зігрівають ноги. Взимку краще купувати шкарпетки з вовною. Це пов’язано з тим, що шерсть має властивості вирівнювання температури та терморегуляції. Вовна може поглинати до 30% власної ваги вологи, залишаючись сухою. Волокна вовни вільно лежать поруч одне з одним, дозволяючи утворювати повітряні камери, які накопичують і утримують тепло, що виділяється нашим тілом.

Одяг теж повинен бути підібрано правильно, щоб вам було в ньому не тільки тепло, але й зручно. Європейці носять вдома штани та светри, а сплять у щільних піжамах вдягаючи високі шкарпетки. І не забувайте про затишні теплі капці. Якщо з ранку вони не стоять біля вашого ліжка, краще взагалі не вилазити з ліжка.

Що потрібно щоб зігрітися в холодній квартирі?

Інші способи зігрітися вдома в холодну пору

До основних методів зігрітись в житловому приміщенні можливо віднести:

  • Після випікання залиште дверцята духовки відкриті, нехай тепло виходить назовні. І хоча кухня, на якій постійно готують – це і таке спекотне місце в будинку, так ви зможете погрітися тут трохи довше, ніж зазвичай.
  • Рух це життя та тепло. Щоб зігрітись, треба рухатися! Фізична активність підвищує частоту серцевих скорочень, покращує циркуляцію крові та стимулює підвищення температури тіла.
  • Чим більше теплих пледів у вашій квартирі, тим краще. Вони можуть лежати на кожному дивані та кожному кріслі. Стали замерзати – накинули плед на плечі, зігрілися – відклали плед убік.
  • Батареї гріють з одного боку кімнату, з другого боку бетонну стіну. Навіщо нам віддавати тепло бетону? Установіть між стіною та батареєю своєрідну перешкоду у вигляді невеликої панелі, покритої фольгою (кухонною). Фольга відбиватиме дороге тепло назад у кімнату, і воно не втече через холодну стіну.
  • Після купання повітря у ванній стає теплим та вологим, тому непогано б випустити його назовні. На жаль, нагрівальний ефект зникне протягом пів години, але це краще ніж нічого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.