Чому прийнято дарувати шкарпетки на різдвяні свята?

Які відчуття у вас виникають, коли ви під ялинкою знаходите в подарунок різдвяні шкарпетки? Може у вас виникають приємні враження, досада, радість від турботи, чи розчулення? Для багатьох шкарпетки є символічним, при цьому досить практичним подарунком. Чому вважається що шкарпетки дарувати на Новий рік не доречно, при цьому цей елемент гардеробу в усьому світі має попит як подарунок до веселих зимових свят.

Для тих, хто зацікавлений в даній традиції український виробник шкарпеток з принтами 1and1 пропонує широкий вибір оригінальних, дизайнерських моделей за самою прийнятною ціною.

Чому прийнято дарувати шкарпетки на різдвяні свята?

Купити теплі шкарпетки 1and1 – це чудове рішення на кожен випадок

З позиції забобонів, шкарпетки – це подарунок неоднозначний та магічний. Якщо хочете, щоб чужий чоловік пішов до вас, необхідно купити теплі шкарпетки та подарувати йому. Якщо хочете, щоб ваша дочка скоріше вийшла заміж та залишила батьківський будинок, подаруйте їй шкарпетки. Якщо Ви – свекруха, незадоволена вибором свого сина, подаруйте йому шкарпетки – він піде від дружини і повернеться до Вас. Кажуть, що протилежне також діє: якщо дружина подарує шкарпетки чоловікові, то він від неї втече.

Прикмети та забобони формувалися на упродовж століть. Їх виникнення зумовлено певними причинами та подіями. У всі часи людина прагнула пояснити всі явища, що відбуваються довкола. Найчастіше таким явищам приписувалося міфологічне значення. У тому числі співвідношення подій та наслідків, пов’язаних із подарунками. Одні дари могли принести радість і щастя в дім, інші горе і сльози. Вважалося, що навіть сама непримітна і нешкідлива річ може дуже зашкодити людині. З цієї причини було складено негласний список предметів, які не рекомендується дарувати за жодних обставин. Винятком можуть бути деякі свята, наприклад, Новий рік. Тому новорічні шкарпетки з малюнком можуть стати не аби яким подарунком, котрий неодмінно подарує радість та відчуття наближення зимових свят.

Чому прийнято дарувати шкарпетки на різдвяні свята?

Зимові шкарпетки з принтами та написами – вишуканий та оригінальний подарунок

З практичної позиції зимові шкарпетки з принтами та написами від 1and1 socks, – річ потрібна, яка завжди буде в пригоді. Шкарпетки, зв’язані власноруч матір’ю, дружиною чи дочкою і подаровані відповідно синові, чоловікові чи батькові, сприймаються як ознака турботи, бажання, щоб дорогій, близькій людині було тепло.

У ролі самостійного подарунку шкарпетки можуть здатися чимось незначним, але більшість знайшла рішення цій проблемі. Наприклад, у США деякі бабусі в’яжуть своїм дітям та онукам товсті вовняні шкарпетки, щоб подарувати на Різдво або Новий рік, але до подарунка додають гроші, які кладуть усередину шкарпеток. Якщо ви не умієте в’язати шкарпетки з оригінальними принтами стануть не менш приємним подарунком, до Різдвяних свят.

Чому прийнято дарувати шкарпетки на різдвяні свята?

Як дарувати прикольні носки з принтами на новий рік?

Шкарпетки – це один з найпоширеніших і бюджетних варіантів подарунку до Нового року. Але щоб вони не виявилися банальним або сумнівним подарунком, даруйте їх творчо, тому що повсякденні шкарпетки подаровані у звичайній обгортці, навряд чи стануть приємним сюрпризом.

Кращі варіанти як оригінально подарувати шкарпетки:

  • Красиво запакуйте шкарпетки, щоб подарунок виглядав святковим.
  • Вибирайте шкарпетки із душею: незвичайні, особливі – прикольні носки з принтами.
  • Сплетіть шкарпетки своїми руками.

Пам’ятайте, що дарувати шкарпетки можна близьким людям: членам сім’ї, родичам. Не варто дарувати шкарпетки начальнику, навіть якщо це незвичайна дорога кашемірова пара.

Чому прийнято дарувати шкарпетки на різдвяні свята?

Чому на Новий Рік заведено дарувати шкарпетки?

Шкарпетки виробництва 1&1, в ролі новорічного подарунка можна вважати економ-варіантом, котрий першим прийшов на думку і найпростішим. Такого плану подарунок не вимагає довгих роздумів, але чому під ялинку кладуть саме шкарпетки, і як давно це роблять?

Шкарпетки не завжди були чимось звичайним, що нікого не дивує і бо вони є у кожного. Навіть у наш час малозабезпечені люди не завжди мають шкарпетки, а багато років тому ставлення до цього примітивного аксесуара було особливим. Шкарпетки в’язали вручну в основному з вовняної пряжі. Їх робили товстими, щоб вони заповнювали вади взуття – зігрівали ноги і вбирали те, що пропускає взуття. Щовечора шкарпетки просушували біля вогню, і якщо виявляли дірку, то старанно заштопували.

Зрозуміло, таке ставлення до шкарпеток було у північних країнах і там, де зима завжди була сніжною, але в Ісландії шкарпетки стали, як сказали б зараз, «маст хев» подарунком, тобто обов’язковим, який кожен мав знайти під новорічною ялинкою. До кінця року вже тоді було заведено підбивати підсумки, і мірилом успішності та достатку була поява нового одягу – необхідним та достатнім мінімумом і була пара шкарпеток. Кожен житель Ісландії від малого до великого повинен був за рік, що минає, заробити хоча б пару шкарпеток, інакше вважався ледарем. Але з віками ця історія забулася, і тепер мало хто може пояснити, навіщо ми даруємо другові шкарпетки на кожен Новий рік..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.