Чому шкарпетки все частіше стають одним з головних аксесуарів нашого образу?

Довгі різнобарвні шкарпетки просто змушують вас почувати себе краще. Ми звикли носити білі, чорні або сірі шкарпетки, але вони вже так приїлися і часто виглядають нудно. Більш того, вони асоціюються з діловим стилем або офісною елегантністю, від якої іноді потрібно відпочити.

Чоловічі та жіночі шкарпетки з принтами

Іноді дуже хочеться додати яскравості та креативу в свій образ. Ліниві вихідні, відпустка — ідеальний момент, щоб включити в свій лук короткі та високі шкарпетки з принтом. На барвисті візерунки на ногах приємно дивитися. Не важливо чи ви будете гуляти в них на вулиці, чи проведете цілий день під ковдрою, з книгою та чашкою чаю, настрій буде особливим, коли ви одягнете божевільні, строкаті шкарпетки.

Чому шкарпетки все частіше стають одним з головних аксесуарів нашого образу?

Коли ми наважуємося порушити розпорядок дня вдома — саме час одягти на прогулянку шкарпетки з малюнком. Тенденція полягає в тому, щоб зламати стриманий устрій за допомогою виступаючого носка яскравого, насиченого кольору. Така пара також буде добре працювати у вільних комплектах кожен день. Крім того, ніжний візерунок, смужки або крихітні точки можна навіть носити в офісі чи на навчання. З ними кожен офісний образ набуде характеру. Дивлячись на смішні шкарпетки під робочим столом, ви можете почувати себе краще у напружений день.

Справжнім хітом серед останніх дизайнів є пари, у яких ліва і права шкарпетки мають різний малюнок. Це можуть бути однакові візерунки різних кольорів, візерунки, що стосуються однієї теми, або великий візерунок, розділений на дві частини. Теми графіки шкарпеток дійсно дивують. Замовити такі шкарпетки ви можете за власним дизайном для себе і своєї половинки, тільки для себе, або навіть на цілу дружну компанію.

Чому шкарпетки все частіше стають одним з головних аксесуарів нашого образу?

Традиційні, шкарпетки або шкарпетки до колін?

Найбільший вибір шкарпеток з малюнком можна знайти серед традиційної довжини трохи вище щиколотки. Такі шкарпетки надягають до укортшених штанів, щоб похизуватися ними. 

Якщо ви обираєте короткі шкарпетки, вони забезпечать вам комфорт та будуть не помітні з-під взуття. Вони можуть мати будь-який колір і навіть найбожевільніший малюнок, який залишиться вашим секретом. Довгі і теплі шкарпетки до колін ідеально підходять для домашнього вечора. Одягаючи шорти, теплий светр і довгі шкарпетки з малюнком, жінка виглядає і відчуває себе дуже сексуально. Крім того, це дуже зручно і легко. Хоробрі дівчата надягають такі барвисті колінні шкарпетки з міні-спідницею і темними колготками.

Чому шкарпетки все частіше стають одним з головних аксесуарів нашого образу?

Шкарпетки з оригінальними принтами на замовлення

Особливо широкий вибір веселих пар з барвистим дизайном та чудовими цінами, а ще можливість замовити власний принт на шкарпетках виділяють нас серед інших. Не тільки смужки, крапки тощо. У нас ви можете замовляти шкарпетки з будь-яким принтом, написом, втілювати самі сміливі свої ідеї, обмеженням може бути лише ваша фантазія.  Також можете знайти в нашому каталозі безліч цікавих пар. Нехай ваші ноги посміхаються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.