Як правильно вибрати білі шкарпетки та з чим їх носити?

Шкарпетки – це дуже особливий предмет одягу. Вони можуть викликати багато суперечок і стати предметом багатьох бурхливих дискусій. Існує кілька основних правил підбору шкарпеток під весь наряд. Це залежить від типу укладання (елегантний кежуал, літо). Однак найбільша дилема полягає в тому, коли ми хочемо носити білі шкарпетки. Де купити білі шкарпетки, як підібрати та з чим краще їх носити розкажемо в цій статі.

У кожного з нас в гардеробі є білі шкарпетки – це щось абсолютно очевидне. Однак не всі знають, що потрібно робити, а чого не варто. За останні кілька років це дещо змінилося, тому варто пояснити.

Як правильно вибрати білі шкарпетки та з чим їх носити?

Корисні поради та шкарпетки від виробника 1and1

Основні принципи підбору шкарпеток для стилізації вимагають підбору їх кольору під колір штанів і взуття. Поєднання їх з кольором штанів оптично подовжить ноги і всю фігуру. Крім того, ви можете підібрати колір шкарпеток до іншого елементу вбрання, наприклад, до сорочки або краватки.

Цей принцип дозволяє отримати більший вибір кольорових варіантів. Але в цьому випадку шкарпетки повинні складати єдине ціле з іншими елементами одягу. Застосовуючи це правило, можна подумати, що білі шкарпетки від виробника можна вдало поєднувати з білою сорочкою. Ніщо не може бути більш неправильним. На думку експертів, найбільшої шкоди завдає носіння білих шкарпеток з класичними чорними туфлями та брюками.

Як правильно вибрати білі шкарпетки та з чим їх носити?

Коли носити білі або шкарпетки з принтами ?

Звичайно, не варто викидати білі шкарпетки. Однак треба звикнути до думки, що в ящик з шкарпетками не можуть бути тільки такі. Згідно з цими правилами, білі шкарпетки можна носити тільки з білими штанами. У випадку з жінками білі шкарпетки також не підходять до кожного стилю.

Стилісти сходяться на думці, що білі шкарпетки створювалися зі спортивною думкою, тому їх рекомендують носити зі спортивним взуттям та нарядами. Однак ті ж експерти визнають своє припущення про більш елегантні вбрання. Однак це рішення слід використовувати лише в тому випадку, якщо весь образ гармонійно підібраний, естетичний і білий колір шкарпеток не надто помітний.

Також варто пам’ятати:

  • Білі шкарпетки підходять молодим дівчатам з легкими образами – наприклад, з повсякденним літнім платтям і кедами.
  • Деякі люди рекомендують носити білі шкарпетки з босоніжками, але в цілому це не дуже часто і часто є показником несмаку.
  • Якщо ви дуже сміливі, то носіть такі шкарпетки, наприклад, з високими підборами. Але будьте обережні – це образ, який приверне до вас багато уваги.
  • Найпоширенішим і безпечним рішенням є носіння такого типу взуття зі спортивними комплектами одягу. Або носити їх під високі чоботи.
Як правильно вибрати білі шкарпетки та з чим їх носити?

Тому, пам’ятаючи про міру і зберігаючи хороший смак, надягайте білі шкарпетки. Вони завжди добре поєднуватимуться зі стильним та спортивним взуттям. З іншого боку, сміливіші з нас можуть спробувати проекспериментувати використавши білі шкаретки з принтами, які ми пропонуємо в нашому магазині.

Українськи виробник шкарпеток 1and1 socks пропонує в своєму асортименті широкий вибір стильних білих шкарпеток та кольорових з принтами, з якими легко поєднати стильні та сучасні образи на будь-який випадок.

Як правильно вибрати білі шкарпетки та з чим їх носити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.