Що робити, щоб взуття не фарбувало шкарпетки?

Купуючи нове взуття, воно може не тільки принести нам задоволення, але і неприємні ситуації у вигляді пофарбованих ніг чи шкарпеток. На перший погляд, щастю немає меж, але як тільки ви знімаєте взуття, виникає неприємне враження від того, що ваші шкарпетки стали пофарбованими. Особливо неприємно, якщо ви любите носити стильні високі шкарпетки з принтами або інші дизайнерські моделі. Як уникнути такого явища або позбавитись його відкриють вам в даній публікації спеціалісти 1and1 socks.

1and1 – це український виробник шкарпеток з принтами, який користується популярністю, та завоював довіру сучасного споживача.

Білі шкарпетки та кольорове взуття: чи можливо поєднати?

Якщо вам сильно подобаються білі шкарпетки, при цьому також кольорове взуття, присутній ризик, що шкарпетки пофарбуються, як уникнути такої ситуації?

Щоб ваші шкарпетки залишались такими ж стильними, варто врахувати декілька наступних рекомендацій:

  • Звертайте увагу на якість взуття. Неякісне взуття, яке фарбує ноги підлягає поверненню.
  • При купівлі взуття, слід віддавати перевагу варіантам з щільно світлою устілкою.  
  • Якщо ви не можете повернути придбане взуття, або воно вам сильно сподобалось, ви можете придбати спеціальний спрей, який допомагає закріпити фарбу устілки та внутрішнього матеріалу взуття.
  • Взуття повинно відповідати погодним умовам, так як волога яка попадає всередину, викликає не тільки фарбування ніг, але й в результаті інтенсивну пітливість.
  • Якщо фарбування носків виникає від інтенсивної пітливості ніг, необхідно забезпечити ногам правильну гігієну та використовувати лікарські засоби, які допомагають попередити пітливість.
Що робити, щоб взуття не фарбувало шкарпетки?

Правильний догляд за шкарпетками

Правильний догляд за шкарпетками також має важливе значення, так як причиною фарбування ніг може також можуть стати неякісні або банально брудні шкарпетки.

На жаль, специфіка текстилю призводить до того, що він легко забруднюється. Є кілька способів боротьби з цією проблемою, і найпростіший – правильний догляд за шкарпетками. Наведені нижче правила можна успішно застосувати до всіх типів шкарпеток, а не тільки до шкарпеток нашого виробництва:

  • Шкарпетки слід прати при низьких температурах, приблизно (30oC) – це загальне правило, яке має на меті запобігти усадці шкарпеток або знебарвленню пряжі.
  • Не можна сушити шкарпетки в сушарках, тому що містяться в них волокна еластану пошкоджуються в структурі і втрачають еластичні властивості.
  • Не можна використовувати сильні хімічні засоби для чищення, оскільки вони можуть змінити властивості шкарпеток і їх колір.
  • Не використовуйте відбілювачі для шкарпеток, особливо якщо вам подобаються шкарпетки з принтами, вони можуть спричинити значну втрату кольору, а сам відбілювач може негативно позначитися на шкірі, якщо його не промити.
  • Шкарпетки слід прати навиворіт, тобто там, де нитки швів помітніші.

Використовуючи прості правила по вибору взуття, догляду за шкарпетками та гігієни ніг, ви зможете уникнути великого спектру неприємностей, та зберегти свої ніжки у гарному вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.